Site icon Kalisz24.info.pl

Mistrzostwa Polski dzieci i młodzieży „Invictus” w Jiu Jitsu. MMA Tornado Kalisz z 23 medalami [FOTO]

W sobotę, 25 maja w Mosinie k. Poznania odbyły się Mistrzostwa Polski dzieci i młodzieży „Invictus” w Brazylijskim Jiu Jitsu. W zawodach wystartowało 17 zawodniczek i zawodników klubu MMA Tornado Kalisz. Młodzi Kaliszanie rywalizując w kategoriach walki w GI (kimonie) i NO GI zdobyli aż 23 medale. 9 złotych, 6 srebrnych i 8 brązowych.

Dzięki takiemu wynikowi klub MMA Tornado Kalisz zajęło drugie miejsce w klasyfikacji medalowej wszystkich klubów i tytuł drużynowego Vice Mistrza Polski dzieci i młodzieży w BJJ Invictus 2019.

Medale dla Kalisza zdobyli:

W zawodach startowali jeszcze Piotr Kempa i Wiktor Marczak ale pomimo prowadzenia na początku swoich walk , ostatecznie przegrali na punkty swoje starcia na macie.