Strona główna Aktualności Edyta Górniak występem w Kaliszu zakończyła dwuletnią, akustyczną trasę koncertową [FOTO]

Edyta Górniak występem w Kaliszu zakończyła dwuletnią, akustyczną trasę koncertową [FOTO]

0
6

To była wielka gratka i niespodzianka nie tylko dla największych fanów królowej polskiej sceny muzycznej. Edyta Górniak, występem przed kaliską publicznością zakończyła pierwszą w karierze, dwuletnią akustyczną trasę koncertową. Zgromadzeni w hali Ośrodka Sportu Rekreacji i Rehabilitacji przy ul. Łódzkiej usłyszeli największe hity artystki ale także utwory, które wcześniej nie były wykonywane publicznie.

Wczytaj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź również

IMGW: Nadchodzi prawdzie uderzenie gorąca! W Kaliszu i powiecie kaliskim nawet 35 stopni!

Przed mieszkańcami Kalisza i powiatu kaliskiego prawdziwe uderzenie lata. Synoptycy progno…