Podejrzenie koronawirusa – COVID-19 na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krotoszynie
We wtorek, po godzinie 11.00 wprowadzono stan nadzwyczajny na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krotoszynie. Powodem wszczęcia alarmu jest podejrzenie zarażenia koronawirusem pacjentki, która zgłosiła się do szpitala z wysoką gorączką i niewydolnością oddechową. Z niepotwierdzonych jak dotąd informacji wynika, że kobieta przebywała na terenach zakażonych we Włoszech. W krotoszyńskiej placówce wprowadzono specjalne procedury. Wg nieoficjalnych informacji do jakich dotarł portal …


























