Strona główna Aktualności 1/4 Finału Fortuna Puchar Polski! KKS Kalisz miażdży w pierwszej połowie WKS Śląsk Wrocław 3:0

0
0

Tysiące kibiców i niesamowite, sięgające zenitu emocje na stadionie Miejskim przy ul. Łódzkiej w Kaliszu. Pierwsza połowa meczu w 1/4 Finału Fortuna Puchar Polski zdecydowanie dla trójkolorowych! Drugoligowy KKS Kalisz zmiażdżył drużynę ekstraklasy WKS Śląsk Wrocław 3:0!

Ponad 7 tysięcy kibiców zasiadło na trybunach stadionu Miejskiego! Fani piłki nożnej pierwszego gola oklaskiwali już w 21 minucie spotkania. Piłkę do siatki wprowadził Kasjan Lipkowski, wpisał się na listę strzelców. Kilkadziesiąt sekund później prowadzenie na 2:0 podwyższył Michał Borecki. W 44 minucie meczu piękną bramką na listę dopisał się Mateusz Gawlik, dając kaliszanin solidną przewagę!

Pierwsza połowa meczu KKS Kalisz 3:0 Śląsk Wrocław