Strona główna Aktualności 285 uczestników pobiegło w 2. Wiosennym Biegu „Smerfna Piątka”

285 uczestników pobiegło w 2. Wiosennym Biegu „Smerfna Piątka”

0
0

2. Wiosenny Bieg „Smerfna Piątka” za nami. Na starcie pięciokilometrowej trasy ulicami centrum Kalisza stanęło 285 zawodników. Część z nich przebrała się w stroje nawiązujące do słynnej bajki. Były więc Smerfetki, Papa Smerf czy Gargamel. Start i meta rywalizacji zlokalizowane były przy Baszcie Dorotce. Najszybciej na mecie zameldował się Aron Przybył. Wśród pań pierwsza finiszowała Karolina Górna.

Najszybciej trasę biegu pokonał Aron Przybył, któremu przebiegnięcie pięciu kilometrów zajęło 17 minut i 3 sekundy. Najszybsza biegaczka, Karolina Górna, zameldowała się na mecie po 18 minutach i 13 sekundach. Organizatorami imprezy byli Policyjny Klub Biegacza Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu we współpracy z Miastem Kalisz.