Strona główna Sport Mistrzostwa Polski w kickboxingu. Tytuły i medale zawodników Ziętek Team

Mistrzostwa Polski w kickboxingu. Tytuły i medale zawodników Ziętek Team

0
0

8 medali przywieźli z Mistrzostw Polski w Kickboxingu Juniorów, Seniorów i Weteranów Light Contact i Pointfighting reprezentanci KS Ziętek Team. Zawody odbyły w dniach 29-31 marca we Włoszakowicach.

Do rywalizacji przystąpiło 406 zawodników z 68 klubów z całej Polski. KS Ziętek Team reprezentowało 15 zawodników oraz trenerzy Bartosz Gromada i Marek Mazur. W formule light contact,  złote medale i tytuły Mistrzów Polski wywalczyli Weronika Bartczak (-60kg) i Norbert Kusz (-74 kg). Srebro zdobył Beniamin Jamroziak (+94 kg), a brązowe krążki Julia Durkiewicz (+70 kg), Mateusz Krakowiak (+94 kg) i Marek Mazur (-74kg). Z kolei w formule pointfighting na najwyższym stopniu podium stanął Marek Mazur, a na miejscu trzecim uplasował się Oskar Skupień.

Reszta zawodników zakończyła rywalizację  na walkach ćwierćfinałowych, a byli nimi:  Maciej Ciotucha, Damian Gawłowski, Wiktoria Kabzińska, Adrian Sęderecki, Weronika Stochniałek, Aleksandra Trawczyńska i Weronika Walczak.