Strona główna Aktualności Msza święta w intencji miasta i jego mieszkańców w Narodowym Sanktuarium św. Józefa

Msza święta w intencji miasta i jego mieszkańców w Narodowym Sanktuarium św. Józefa

0
0

W Narodowym Sanktuarium św. Józefa odprawiona została uroczysta msza święta w intencji miasta i jego mieszkańców. Eucharystii przewodniczył ks. bp Damian Bryl, biskup diecezji kaliskiej.


Kaliski samorząd reprezentowali: prezydent Krystian Kinastowski; Tadeusz Skarżyński, przewodniczący Rady Miasta Kalisza; kaliscy radni. W uroczystej mszy św. uczestniczyli także: Marcin Cieloszyk, sekretarz Miasta; samorządowcy, kaliszanie.

Biskup kaliski dokonał zawierzenia miasta, powiatu i mieszkańców pod szczególną opiekę św. Józefa. Po eucharystii władze miasta złożyły kwiaty pod pomnikiem św. Jana Pawła II.

Wczytaj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź również

To nie są żarty! Nadciąga upał – nawet 40°C. Nie lekceważcie alertów IMGW i RCB

Przed nami jeden z najgorętszych dni tego roku. Synoptycy zapowiadają, że w najbliższą nie…