Strona główna Aktualności Polonus pokonany! Zwycięstwo w kolejnym sparingu letniego okresu przygotowawczego

0
0

KKS Kalisz pewnie odniósł zwycięstwo, w sparingu rozegranym w ramach letniego okresu przygotowawczego. Na Stadionie Miejskim “Trójkolorowi” pokonali zespół V ligi, GKS Polonus Kazimierz Biskupi 5:1, a wśród kakaesiaków, na listę strzelców wpisali się Mateusz Majewski oraz dwukrotnie Daniel Kamiński i Sebastian Kaczyński.

Kontrolne starcie z 7. drużyną poprzedniego sezonu V ligi, rozpoczęło się od bramki Daniela Kamińskiego już w 1. minucie pojedynku. Szybko jednak nastąpiło wyrównanie – niespełna 5 minut później, błąd w defensywie KKS-u wykorzystał Krzysztof Słowiński. Po tym trafieniu, zawodnicy Polonusa nie byli w stanie poważnie zagrozić bramce kakaesiaków, którzy zdominowali na murawie. W 18. minucie, na prowadzenie “Trójkolorowych” wyprowadził Sebastian Kaczyński, który z bliskiej odległości skierował futbolówkę do siatki, poprawiając niecelną próbę swojego kolegi.

W drugiej połowie strzelanie rozpoczął Mateusz Majewski, który trafieniem z główki, pokonał goalkeepera przyjezdnych – na Stadionie Miejskim przy Wale Matejki 2, “niebiesko-biało-zieloni” prowadzili 3:1. Po solidnym uderzeniu z 16. metra, w końcówce meczu, Daniel Kamiński ponownie wpisał się na listę strzelców, a kropkę nad i, zdobywając gola na 5:1 w 89. minucie, postawił Sebastian Kaczyński.

Sparing, 19.07.2020, godz. 11:00, Stadion Miejski przy ul. Wał Matejki 2 w Kaliszu

KKS Kalisz – GKS Polonus Kazimierz Biskupi (2:1) 5:1
1:0 Daniel Kamiński 1. min, 1:1 Krzysztof Słowiński 5. min, 2:1 Sebastian Kaczyński 18. min, 3:1 Mateusz Majewski 66. min, 4:1 Daniel Kamiński 85. min, 5:1 Sebastian Kaczyński 89. min.

KKS Kalisz: Patryk Pawela (46. min Maciej Krakowiak) – zawodnik testowany (46. min Wiktor Smoliński), Damian Ślesicki (46. min zawodnik testowany), Paweł Łydkowski (68. min Damian Ślesicki), zawodnik testowany (46. min zawodnik testowany), Andrzej Kaszuba, Filip Szewczyk (68. min Daniel Kamiński), Mateusz Mączyński (68. min zawodnik testowany), Daniel Kamiński (46. min Nikodem Zawistowski), Sebastian Kaczyński (46. min Damian Poliński), Mateusz Majewski (68. min Sebastian Kaczyński).