Szpital zapłaci 50 tys. zł odszkodowania! Sąd uznał zwolnienie kierowniczki za bezprawne
Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Perzyny w Kaliszu będzie musiał wypłacić 50 tys. zł odszkodowania byłej kierowniczce apteki szpitalnej. Takie rozstrzygnięcie zapadło po wielomiesięcznym sporze sądowym dotyczącym rozwiązania stosunku pracy, do którego doszło jeszcze za kadencji poprzedniego dyrektora placówki. Sprawa dotyczy zwolnienia wieloletniej kierowniczki apteki szpitalnej, która została zwolniona dyscyplinarnie w czerwcu 2025, przez ówczesnego dyrektora placówki Radosława Kołacińskiego. Powodem …

























