Strona główna Kalisz i region Drogi Wypadek na DK12 w Kościelnej Wsi. Wypadł z drogi, dachował i uszkodził barierki

Wypadek na DK12 w Kościelnej Wsi. Wypadł z drogi, dachował i uszkodził barierki

0
0

W niedzielę na DK12 między Kaliszem a Pleszewem, w miejscowości Kościelna Wieś, doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Peugeot wypadł z pasa ruchu, uderzył w bariery ochronne, a następnie dachował, uszkadzając również ogrodzenie pobliskiej hurtowni ogrodniczej.


Kierowca stracił panowanie na śliskiej nawierzchni

Do zdarzenia doszło na prostym odcinku DK 12 – jak wynika z relacji służb, kierowca samochodu osobowego marki Peugeot, jadąc w kierunku Kalisza, najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem i chcąc ominąć wysepkę stracił panowanie nad pojazdem i zjechał z jezdni. Auto najpierw uderzyło w bariery ochronne a następnie dachowało zatrzymując się na bok, w ogrodzeniu hurtowni ogrodniczej.

Ruch na odcinku DK 12 w Kościelnej Wsi był przez jakiś czas utrudniony z powodu prowadzonych działań służb.

DK 12 znowu w centrum uwagi

Droga krajowa nr 12 między Kaliszem a Pleszewem to jeden z ważniejszych szlaków komunikacyjnych w regionie, na którym w ostatnich miesiącach dochodziło do kilku poważnych zdarzeń drogowych.

W tym przypadku ani 38-latki kierującemu Peugeotem, ani dzieciom, które z nim podróżowały na szczęście nic poważnego się nie stało.


PZA

Wczytaj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Drogi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź również

BAIC BJ60 – terenowy kolos z ambicjami premium. Sprawdziliśmy chińskiego SUV-a [FOTO]

Rynek dużych SUV-ów w Polsce robi się coraz ciaśniejszy – a do gry coraz śmielej wchodzą p…