Strona główna Sport Z Gołuchowem na „piątkę”. KKS kończy sparingi z kompletem zwycięstw [FOTO]

Z Gołuchowem na „piątkę”. KKS kończy sparingi z kompletem zwycięstw [FOTO]

0
0

Okazałym wynikiem zakończyli ostatni przed startem sezonu sparing piłkarze KKS-u Kalisz. W minioną sobotę pokonali LKS Gołuchów aż 5:0, kończąc cykl gier kontrolnych z kompletem zwycięstw.

Od pierwszych minut spotkania gospodarze przejęli nad czwartoligowcem z Gołuchowa pełną kontrolę. Gracze „Żubra” rzadko kiedy mieli okazję przedostać się na połowę przeważających w posiadaniu piłki rywali. Jeszcze przed przerwą piłkę dwukrotnie ulokował w bramce Mateusz Żebrowski. Kolejne gole padły po powrocie z szatni. W 55. minucie trafił Marcin Radzewicz, a na kilkanaście minut przed końcem pojedynku dwa razy z rzędu listę strzelców podpisał Sebastian Kaczyński.

Piąty sparing i na koncie pięć ładnych goli. Podopieczni Ryszarda Wieczorka okazale zakończyli ostatni sprawdzian przed startem trzecioligowego sezonu. Pierwszy, wyjazdowy mecz o stawkę kaliszanie zagrają już w najbliższą sobotę, z beniaminkiem rozgrywek Gromem Nowy Staw.

źródło. UM, fot. Michał Sobczak

Sparing nr 5, 27.07.2019, Stadion Miejski przy ul. Łódzkiej w Kaliszu

KKS Kalisz – LKS Gołuchów 5:0 (2:0)

1:0 Mateusz Żebrowski 12. min, 2:0 Mateusz Żebrowski 20. min, 3:0 Marcin Radzewicz 55. min, 4:0 Sebastian Kaczyński 78. min, 5:0 Sebastian Kaczyński 79. min.

KKS Kalisz: zawodnik testowany – Damian Ślesicki (46. Mikołaj Zawistowski), Kacper Górski (46. Mateusz Gawlik), Mateusz Żytko (68. Kacper Górski), Mateusz Mączyński (60. Nikodem Zawistowski), Mateusz Żebrowski (60. Sebastian Kaczyński), Adrian Łuszkiewicz (60.  zawodnik testowany), Michał Borecki (60. Daniel Stanclik), Damian Poliński (46. Marcin Radzewicz), Robert Tunkiewicz, Andrzej Trubeha (46. Andrzej Kaszuba).