Strona główna Kalisz i region Kalisz Dorota Laskowska, po 34 latach pracy w kaliskim magistracie odchodzi na emeryturę

Dorota Laskowska, po 34 latach pracy w kaliskim magistracie odchodzi na emeryturę

0
0

Dorota Laskowska z Wydziału Finansowego Urzędu Miasta Kalisza odchodzi na emeryturę. W magistracie przepracowała 34 lata, a jej cały staż zawodowy to 45 lat. Do 1990 roku w Wydziale Organizacyjnym, później Wydziale Finansowym. W ciągu swojej pracy w Urzędzie Miasta miała możliwość współpracy z siedmioma prezydentami. Lata spędzone w magistracie wspomina bardzo miło. Teraz, jak sama mówi, będzie miała czas na odpoczynek i przyjemności.

Wczytaj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Kalisz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź również

To nie są żarty! Nadciąga upał – nawet 40°C. Nie lekceważcie alertów IMGW i RCB

Przed nami jeden z najgorętszych dni tego roku. Synoptycy zapowiadają, że w najbliższą nie…