Strona główna Sport Mistrzostwa Polski dzieci i młodzieży „Invictus” w Jiu Jitsu. MMA Tornado Kalisz z 23 medalami [FOTO]

0
0

W sobotę, 25 maja w Mosinie k. Poznania odbyły się Mistrzostwa Polski dzieci i młodzieży „Invictus” w Brazylijskim Jiu Jitsu. W zawodach wystartowało 17 zawodniczek i zawodników klubu MMA Tornado Kalisz. Młodzi Kaliszanie rywalizując w kategoriach walki w GI (kimonie) i NO GI zdobyli aż 23 medale. 9 złotych, 6 srebrnych i 8 brązowych.

Dzięki takiemu wynikowi klub MMA Tornado Kalisz zajęło drugie miejsce w klasyfikacji medalowej wszystkich klubów i tytuł drużynowego Vice Mistrza Polski dzieci i młodzieży w BJJ Invictus 2019.

Medale dla Kalisza zdobyli:

• Małgorzata Lisok – 1 miejsce walki w GI i 1 miejsce No GI w kat.9-10 lat poniżej 40 kg.
  • Zosia Kołacińska – 1 miejsce walki w GI i 2 miejsce NO GI w kat.13-14 lat powyżej 55 kg.
  • Daria Grodzińska- 1 miejsce GI i NO GI kat. 7-8 lat powyżej 35 kg.
  • Szymon Ratajczak – 1 miejsce w NO GI i 2 miejsce w GI 9-10 lat poniżej 40 kg.
  • Mateusz Dostał – 2 miejsce w GI i NO GI 9-10 lat doj 29 kg.
  • Marco Wypych – 3 miejsce w NO GI 9-10 lat do 33 kg.
  • Olivier Skóra – 2 miejsce w NO Gi 11-12 lat do 32 kg.
  • Mateusz Gożdzicki – 3 miejsce w NO GI 11-12 lat powyżej 50 kg.
  • Jakub Haładyn – 3 miejsce w NO GI 13-14 lat powyżej 54 kg.
  • Cezary Krzywański -3 miejsce w NO GI 9-10 lat powyżej 41 kg.
  • Antoni Krzywański – 3 miejsce w NO GI 9-10 lat powyżej 41 kg.
  • Jakub Ubycha -1 miejsce w NO GI i 2 miejsce w GI kat.ciężka juniorów młodszych.
  • Jakub Lenartowski – 3 miejsca w NO GI kat.ciężka juniorów młodszych.
  • Arek Jarych -3 miejsce w GI i NO GI kat.ciężka juniorów młodszych.
  • Wiktor Cegła – 1 miejsce w GI i NO GI kat.ciężka juniorów.

W zawodach startowali jeszcze Piotr Kempa i Wiktor Marczak ale pomimo prowadzenia na początku swoich walk , ostatecznie przegrali na punkty swoje starcia na macie.