Strona główna Aktualności Wicelider pokonany! Piłkarze KKS-u z kolejnym zwycięstwem w lidze i kompletem punktów

0
0

Z kompletem punktów wracają do Kalisza podopieczni Krzysztofa Orzeszka! W 21. kolejce RED BOX V ligi gr. 3 KKS II pokonał wicelidera tabeli, Zawiszę Łęka Opatowska 2:1!

Tuż przed końcem pierwszej połowy wynik w meczu otworzył Kamil Przysiecki, a w 55. minucie prowadzenie podwyższył Dawid Głowacki. Gospodarze zdobyli trafienie kontaktowe chwilę później, ale do ostatniego gwizdka udało się “Trójkolorowym” utrzymać korzystny rezultat. W następnej kolejce druga drużyna KKS-u podejmie na własnym obiekcie lidera rozgrywek, Ostrovię Ostrów Wielkopolski.