Przed nami jeden z najgorętszych dni tego roku. Synoptycy zapowiadają, że w najbliższą niedzielę temperatura miejscami może zbliżyć się nawet do 40 stopni Celsjusza. Tak ekstremalny upał stanowi realne zagrożenie dla zdrowia i życia. Wysokie temperatury to nie tylko dyskomfort. To również znacznie większe ryzyko odwodnienia, udaru cieplnego, omdleń oraz zaostrzenia chorób układu krążenia i oddechowego. Najbardziej zagrożone są osoby …
















